katiponline.com: Klavyede Hızlı Yazma

En İyi Klavye Çhileışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çhileışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu heves ediyorsanız, klavye momentum testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size bakılırsa. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı yazma momentumınızı görebilir, hileıştırmalar yapabilir ve yeterince çhileışırsanız bir devir kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında sıkıntısızıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı geçirmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son kerte önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile makaslamakya dökmek gibi önemli beceriler, yaşamın pek çok sahaında aksiyoninizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz birokkalı klavye momentum testi sitesi bulunuyor. Klavye momentum testi genel ağ sitelerinin pek çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da birtakımlarında birden şu denli zeban seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir zeban üzerinden klavye momentum testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alerke olmadığınız bir yazma stiline parmaklarınızı hileıştırabilirsiniz. Yeterince çhileışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde tütün tütmesini de sağlamanız olası.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu yardımıyla kullanıcıların birbirleri ortada rekabetarak hoş bir rakiplik içinde klavye çhileışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından müdrike olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile sükûnet bir şekilde muhabere kurabilmektedir.
Bunun semtı esna kullanıcılar hakkındalıklı klavye rekabetması veya farklı bir deyişle düello yapacağı gibi, toplu düello özelliği ile 100’lerce eş aynı anda klavye rekabetması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 eş ile omuz omuza sitede toplu klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara güzeştetir.
Hassaten sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair birokkalı talibin rekabettığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Girişken
• Marifetli Kırcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Ivinti Testi
Klavye Ivinti Testi ile omuz omuza sizlerde 1 zaman, 3 zaman ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye momentum testi sizlerin seviyenizi sabitleme edebilmeniz açısından bayağı cesim bir öneme sahiptir. “Klavye Ivinti Testine Başlangıçla!” butonuna tıklanılması ile omuz omuza başlamış olacağınız bu başüvende sizlerde adınızı en yararlı skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye momentum testi aynı zamanda sizlerin on parmak yazma eğilimine ve zevkli bir şekilde temelli olarak çhileışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye momentum testinde birokkalı kişinin kendi rekorunu egale etmek kucakin temelli olarak çhileışma yaptığını ve tekâmül gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çhileışması
Klavye çhileışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çhileış gibi birokkalı büro önem almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun semtı esna “Toplanmış Klavye Çhileışması” ile omuz omuza kullanıcılar istedikleri çağ belirlenen tarih aralığında çhileışhamur acımasızlabilir ve çhileışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 devir, 3 devir, 1 hafta ve 1 maaş çağ dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile omuz omuza hoş bir rakiplik içinde çhileışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çhileışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise sınav kucakin onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Test kucakin maruz metinlerin pek çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede günce hayattaki pek hakkındalaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alerke olmadığınız kelimeleri yazma dair kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz gibi özelleştirmeniz olası.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile omuz omuza on parmak yazmayı öğrenmeye başlangıçlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı bayağı farklı. özge sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Yurt Parmak Çhileışması
• Sağ Yurt Parmak Çhileışması
• Sol Yurt Çhileışması
• Sağ Yurt Çhileışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile omuz omuza on parmak yazmayı öğrenmeye başlangıçlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı bayağı farklı. özge sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Yurt Parmak Çhileışması
• Sağ Yurt Parmak Çhileışması
• Sol Yurt Çhileışması
• Sağ Yurt Çhileışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel olgun, umumi kültür ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel olgun içinde; Tutanak Katipliği, çeşit mevzuatı, umumi ahbaplık kavramları, adli terimler, Türe Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine değgin sorular önem almaktadır. Umumi kültür içinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri gibi muhtelit ve şimdiki sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek hiçbir cevap halinde sizlere sunulmuştur.
Tutanak katipliği mülakat sorularının semtı esna mübaşlangıçirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da önem almaktadır. Adaylar yukarıda belirtmiş evetğumuz mesleksel olgun, umumi kültür ve çıkmış mülakat sorularından mülakata değgin olarak çhileışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Dolak
Klavye kullanmaya ne denli hileışmış olsanız da yazma momentumınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 küçük amma önemli nokta olur. Elden çabucak hepimiz günce hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz piyes oynarken kullanıyor, kimimiz çhileışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz başlangıçkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı sömürmek ise amacımız ne olursa olsun dirim kurtarabiliyor.
Birokkalı adam klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık momentum kucakin uygulamalı bir pozisyon adetlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi biraz elan heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol il parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ il parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yaklaşan tutarak hevesliarsanız, bu pozisyona hileıştıktan sonrasında klavyenin önem adına kolaylıkla ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Ne Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir sözcük hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı yaklaştırmak evet da dal arkaya basmak size çağ kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan aşağı silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla çıktı sözcük silmeniz 3 saniye süreceğine noksan saniye de sürmez.
Bayağı bir klavye, masadan yüksekliğinize bakılırsa yazarken değinizi yukarı evet da aşağı sadık bükmenize ne olur. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye ehil, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin tek yerinin çhileışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Ne Öğrenilir?
10 Parmak Klavye veya On Parmak, müşahede duyusunu kullanmanıza gerek kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve yazma esnasında 10 parmağınızı hareketli olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza gerek kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve hareketli şekilde yazabilirsiniz. İki parmak veya vürutigüzel klavye kullanım tekniklerinin bilakis 10 parmak klavye, hem elan az yorucu hem bile en cömert klavye kullanım tekniğidir. şehir üzerinden on parmak yazmaya değgin olarak birokkalı cömert etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir