pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) temsil içre düzenışdataş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdataş muktedir olmak o kadar kolayca değildir. Çünkü bu işlemlemler dolar kuru üzerinden prosedür bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda daha zait silah gücü üzere hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu daha kazançlı oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere mevzi verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de mevzi verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde mevzi düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değişlemtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mevzi düz UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte temsil bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu yöntem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her dem bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi düz duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda mevzi düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu madik sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca kelime üzere görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur ahzetmek veya bir nesneyi nişan ahzetmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir işlemin otomatik olarak bünyelması mealına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir