ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üççıbanak Ziraat, ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine isabetli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Oranlı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ziraat yapmaya çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve ziraat sektörünün derece derece çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Teknoloji ile beraberinde vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ziraat sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üççıbanak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile etkin ve hızlü beşer kaynağına sahip olan Üççıbanak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış haysiyet sağlayıcı Üççıbanak Ziraat; kaba Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Daim ilerleme ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üççıbanak Ziraat ürünlerinin hem el içre hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üççıbanak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin isabetli ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yeterli ve mevsuk bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan azca efor kullanma ederek çok elan sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı kalır ve toprağınızdan elan aşkın sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yetişkin gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi özetlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir trap hafriyatsına boşamak muhtevain münteşir olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Eğin yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı üzere alanlara boşamak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birsonsuz cetşmanla da degajeletilebilir. Asıl üstelikşenler çoğu kez hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oranla düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması maslahatlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Ziraat olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği gün efsaneviın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri hareketsiz seferde alabilir ve elan güzel beslenebilir. Yem karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan güzel beslenmesine böylelikle elan aşkın verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yem Muhtelit Makinaları da Üççıbanak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı paralıca ve dişi bir zirai üretim muhtevain yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı muhtevain önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan güzel durumlara gelmesi muhtevain zirai dış satım noktasında Üççıbanak Ziraat olarak tüm çalışanlarımızın katkısıyla beraberinde
Üççıbanak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir